Zkušenosti se střechami

Ve společnosti Čert střechy máme v oblasti střech, zednických prací i dřevostaveb dlouholeté zkušenosti a dokážeme Vám tak nabídnout časem osvědčený servis, který stojí na použití těch nejkvalitnějších materiálů a technologií.

Protože už nám pod rukama prošly stovky zakázek, umíme vyladit každý detail a postarat se o to, aby Vaše střecha vydržela další desetiletí. Zároveň jsme měli možnost pracovat i na rozsáhlých či netypických projektech – a i díky tomu se dokážeme přizpůsobit doslova každému z Vašich přání.

Společnost Čert střechy vznikla v roce 2003. Od samého začátku jsme měli záměr poskytovat svým zákazníkům ty nejlepší služby v oblasti střech, tesařských, klempířských i pokladačských prací. Od vzniku naší firmy jsme obsloužili stovky zákazníků v Kostelci nad Orlicí i dalších částech východních Čech.

Pracovali jsme na rodinných domech, firemních i průmyslových objektech i veřejných stavbách. Služby na míru rádi poskytneme i Vám – zkuste nám zavolat a zeptat se na podrobnosti! Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Čert střechy

IČ: 16770358
Adresa:
Za Drahou 179
517 41
Kostelec nad Orlicí

Telefon:
777 214 560
E-mail:
certstrechy@seznam.cz
Web:
www.strechy-hradecko.cz