O nás

Chystáte se rekonstruovat svou střechu nebo si postavit novou? Ve společnosti Čert střechy v Kostelci nad Orlicí Vám s celým procesem dokážeme pomoct od začátku až do konce: postavíme pro Vás kompletní střešní konstrukci, položíme střešní krytinu podle Vaší volby, namontujeme klempířské prvky a postaráme se o to, aby se Vám pod střechou dobře bydlelo. Se stavěním a rekonstrukcemi střech máme dlouholeté zkušenosti a dokážeme Vám tak dodat střechu, která bude přesně odpovídat Vašim přáním a představám. Umíme postavit všechny typy střech, které budou vyhovovat klientům, kteří mají rádi moderní styl, i těm, kteří jsou v oblasti architektury staromódní. Vaše požadavky jsou pro nás závazné a snažíme se jim podrobně naslouchat a naplňovat je i do těch nejmenších detailů. Pokud si tak novou střechu objednáte u nás, dostanete kompletní servis rychle, spolehlivě a v té nejvyšší kvalitě – a střecha s Vámi vydrží další desítky let.

Co konkrétně naše služby zahrnují?

  • Dlouhodobě se specializujeme na kompletní stavby střech. Zahrnuje to tesařské práce – postavíme Vám kvalitní dřevěnou konstrukci střechy, ať už sedlové, valbové nebo třeba pultové -, pokrývačské práce i klempířské práce. Se svou novou střechou od nás dostanete i dodávku a montáž střešní krytiny podle svého výběru, od tradičních betonových nebo pálených tašek, přes šindele nebo vlnité bitumenové střechy až po plechové krytiny. Postaráme se i o okapy, oplechování střechy nebo dekorativní klempířské prvky.
  • Pro své klienty stavíme také drobné dřevěné stavby. Pokud jste dostali chuť pořídit si na zahradu nový prostor pro odpočinek nebo letní večírky, dodáme Vám kvalitní altán, pergolu nebo malý zahradní domek.
  • Pokud právě stavíte nebo přestavujete, pomůžeme Vám se všemi dílčími i rozsáhlejšími zednickými pracemi. Zvládáme stavbu zdiva, obkladačské práce i sádrokartony. Co si nakonec vyberete, záleží jenom na Vás – my zajistíme, aby Vaše stavba proběhla v té nejvyšší možné kvalitě.

Všechny služby ze své nabídky nabízíme svým zákazníkům nejen v nejbližším okolí Kostelce nad Orlicí, ale i v celých východních Čechách. Pokud si některou ze součástí naší nabídky vyberete, rádi přijedeme až k Vám a přímo na místě se s Vámi domluvíme na všech potřebných detailech naší budoucí spolupráce. Vyzkoušejte i Vy firmu s dlouhou tradicí a získejte střechu, která Vám zajistí kvalitní bydlení na další desítky let! Věříme, že s našimi službami budete spokojeni.

Čert střechy

IČ: 16770358
Adresa:
Za Drahou 179
517 41
Kostelec nad Orlicí

Telefon:
777 214 560
E-mail:
certstrechy@seznam.cz
Web:
www.strechy-hradecko.cz