Naše kompletní služby

Potřebujete postavit novou střechu, sháníte pergolu či altán nebo hledáte někoho, kdo pro Vás provede všechny potřebné zednické práce? V tom případě jste u společnosti Čert střechy správně. Rádi Vám své služby nabídneme kdekoli napříč východními Čechami – stačí se nám ozvat na některé z našich kontaktních spojení a domluvit se na podrobnostech.

Kompletní střechy

Ať už stavíte, nebo rekonstruujete střechu, dokážeme Vám ve firmě Čert střechy pomoct. Střechy pokaždé stavíme v souladu se všemi přáními a požadavky našich klientů a používáme přitom osvědčené materiály a technologie. Ke stavbě kompletní střechy patří:

  • tesařské práce – Dodáme a sestavíme pro Vás kompletní konstrukci Vašeho střešního krovu. Na výběr u nás máte z celé řady kvalitních materiálů a postavit pro Vás umíme jakýkoli tvar střechy.
  • pokrývačské práce – Samozřejmou součástí našeho servisu je i pokládka střešní krytiny. Podle toho, jaké jsou Vaše estetické preference, jaký tvar střechy máte i na jaké klimatické podmínky se potřebujete připravit, si u nás můžete vybrat jakýkoli dostupný typ střešní krytiny. Běžné pokládáme betonové i pálené tašky, asfaltové nebo dřevěné šindele i plechovou střešní krytinu. Ať už si zvolíte kteroukoli z nich, zajistíme, aby se Vám pod novou střechou žilo dobře a abyste byli chráněni proti všem klimatickým vlivům.
  • klempířské práce – I když jde možná o nejméně nápadnou součást střechy, jsou klempířské prvky velmi důležité. Pokud je Vaše realizační firma neprovede správně, mohou zásadně negativně ovlivnit životnost Vaší střechy. U nás máme s klempířskými pracemi dlouholeté zkušenosti: realizujeme pro Vás oplechování střechy, okapy i ozdobné klempířské prvky.

Dřevěné stavby

Pokud toužíte po komfortu, který Vám poskytne zahradní altán nebo pergola, sníte o letních večírcích v dobře postavené dřevostavbě, nebo jen uvažujete, kde pořádat rodinné sešlosti, umíme Vám pomoct. V naší společnosti máme dlouhodobé zkušenosti s realizací drobných dřevěných staveb, které můžete využít k odpočinku, jako přístřešek nebo prostor pro odkládání nářadí.

Nabízíme mimo jiné:

  • zahradní domky
  • zahradní chatky
  • altány
  • pergoly
  • kůlny na nářadí

a další.

Zednické práce

Na přání realizujeme se svým týmem pro klienty také jakékoli zednické práce – od stavby zdiva, přes zateplování fasád až po sádrokartonářské práce. Vybrat si u nás samozřejmě můžete jakoukoli zednickou práci – pokud o našich službách v této oblasti potřebujete znát podrobnosti, kdykoli se nám ozvěte a zeptejte se na všechno, co Vás zajímá.

Běžná údržba veřejného osvětlení
Jde o preventivní kontrolu jednotlivých prvků veřejného osvětlení a následnou opravu nebo výměnu poruchových částí.

Oprava a výměna svítidel
Jde o odstraňování poruch a jiných nedostatků v souvislosti s kvalitou světla. Opravy provádíme dle platných norem a s dodržením všech předpisů bezpečnosti práce.

Výměna sodíkových a metalhalogenidových lamp za LED osvětlení.
Samosprávy mohou výměnou výbojkových osvětlení za LED veřejné osvětlení dosáhnout významných ročních úspor energie, která přesahuje 60%. Provádíme komplexní výměnu stávajících energeticky nešetrných osvětlení za moderní LED Lampy.

Přínos výměny veřejného sodíkového osvětlení za LED osvětlení
Celkově přinesla výměna veřejného osvětlení obci několik významných výhod. Ty se projevily v nezanedbatelné úspoře spotřebované elektrické energie, která přesáhla 50%. Nové LED svítidla znamenají i snížení celkových ročních nákladů na údržbu. Nová LED soustava veřejného osvětlení zajistila vyšší rovnoměrnost a intenzitu osvětlení osvětlovaných ploch. V konečném důsledku to znamená větší bezpečnost pohybu všech účastníků silničního provozu po obecních komunikacích. A v neposlední řadě nelze zapomínat na prevenci kriminality, kterou rekonstrukce veřejného osvětlení pro bezpečnost majetku a občanů znamená.
Další výhodou je možnost dynamického regulování osvětlení, jelikož LED osvětlení lze výrazně snadněji a bez ztráty životnosti aktivovat a deaktivovat.
Dbáme především na ekologii a úsporu elektřiny při volbě osvětlovacích těles. Poradíme vám při projektování. Dodáváme náhradní díly a součástky pro veřejné osvětlení. Vyměníme, opravíme, nahradíme zkažené díly. Servis od A po Z.

Opravy sloupů veřejného osvětlení
Opravujeme sloupy na nichž se postupně objeví nedostatky. Jde o odstraňování rzi, náhradu chybějícího krytu a podobně.

Vánoční výzdoba
V rámci poskytování služeb nabízíme instalaci Vánoční výzdoby ve výškách – ať už se jedná o instalaci na budovy a nebo na stožáry veřejného osvětlení.