Naše kompletní služby

Potřebujete postavit novou střechu, sháníte pergolu či altán nebo hledáte někoho, kdo pro Vás provede všechny potřebné zednické práce? V tom případě jste u společnosti Čert střechy správně. Rádi Vám své služby nabídneme kdekoli napříč východními Čechami – stačí se nám ozvat na některé z našich kontaktních spojení a domluvit se na podrobnostech.

Kompletní střechy

Ať už stavíte, nebo rekonstruujete střechu, dokážeme Vám ve firmě Čert střechy pomoct. Střechy pokaždé stavíme v souladu se všemi přáními a požadavky našich klientů a používáme přitom osvědčené materiály a technologie. Ke stavbě kompletní střechy patří:

  • tesařské práce – Dodáme a sestavíme pro Vás kompletní konstrukci Vašeho střešního krovu. Na výběr u nás máte z celé řady kvalitních materiálů a postavit pro Vás umíme jakýkoli tvar střechy.
  • pokrývačské práce – Samozřejmou součástí našeho servisu je i pokládka střešní krytiny. Podle toho, jaké jsou Vaše estetické preference, jaký tvar střechy máte i na jaké klimatické podmínky se potřebujete připravit, si u nás můžete vybrat jakýkoli dostupný typ střešní krytiny. Běžné pokládáme betonové i pálené tašky, asfaltové nebo dřevěné šindele i plechovou střešní krytinu. Ať už si zvolíte kteroukoli z nich, zajistíme, aby se Vám pod novou střechou žilo dobře a abyste byli chráněni proti všem klimatickým vlivům.
  • klempířské práce – I když jde možná o nejméně nápadnou součást střechy, jsou klempířské prvky velmi důležité. Pokud je Vaše realizační firma neprovede správně, mohou zásadně negativně ovlivnit životnost Vaší střechy. U nás máme s klempířskými pracemi dlouholeté zkušenosti: realizujeme pro Vás oplechování střechy, okapy i ozdobné klempířské prvky.

Dřevěné stavby

Pokud toužíte po komfortu, který Vám poskytne zahradní altán nebo pergola, sníte o letních večírcích v dobře postavené dřevostavbě, nebo jen uvažujete, kde pořádat rodinné sešlosti, umíme Vám pomoct. V naší společnosti máme dlouhodobé zkušenosti s realizací drobných dřevěných staveb, které můžete využít k odpočinku, jako přístřešek nebo prostor pro odkládání nářadí.

Nabízíme mimo jiné:

  • zahradní domky
  • zahradní chatky
  • altány
  • pergoly
  • kůlny na nářadí

a další.

Zednické práce

Na přání realizujeme se svým týmem pro klienty také jakékoli zednické práce – od stavby zdiva, přes zateplování fasád až po sádrokartonářské práce. Vybrat si u nás samozřejmě můžete jakoukoli zednickou práci – pokud o našich službách v této oblasti potřebujete znát podrobnosti, kdykoli se nám ozvěte a zeptejte se na všechno, co Vás zajímá.

Čert střechy

IČ: 16770358
Adresa:
Za Drahou 179
517 41
Kostelec nad Orlicí

Telefon:
777 214 560
E-mail:
certstrechy@seznam.cz
Web:
www.strechy-hradecko.cz