Čím se řídíme při práci

Pokud uvažujete o tom, koho si objednat pro stavbu své nové střechy nebo rekonstrukci té staré, ve společnosti Čert střechy od nás dostanete kvalitní, poctivou práci, která je založená na bohatých zkušenostech i na těch nejlepších technologiích a materiálech. Důvodů, proč si nejen v okolí Kostelce nad Orlicí, ale i v celých východních Čechách vybrat právě nás, je ale víc:

  1. Vaši novou střechu postavíme rychle, abyste mohli co nejdříve začít bydlet. Kompletní montáž střechy nám trvá přibližně tři týdny, na rekonstrukci nám bude stačit o něco méně času.
  2. Dodržujeme všechny termíny – nikdy se Vám nestane, že bychom se kvůli nedbalosti opozdili vůči naplánovanému průběhu spolupráce nebo že bychom nedodrželi nějakou dohodu. Od začátku máte také jasně stanovenou cenu našich služeb, která se v průběhu prací nemění.
  3. Ať už budete mít jakákoli přání, pokaždé se jim pečlivě přizpůsobíme a provedeme pro Vás i neobvyklé nebo komplikované realizace.
  4. Tým našich zaměstnanců se ve svém oboru pohybuje dlouhodobě a pokaždé také dbá na solidní a přívětivé jednání vůči našim klientům.
  5. Ať už si od nás objednáte zednické práce, stavbu nové pergoly nebo rekonstrukci střechy, postaráme se o to, abyste výsledek dostali perfektní ve všech detailech.

Kvalitu našich služeb si koneckonců můžete kdykoli ověřit sami – ve firmě Čert střechy jsme Vám kdykoli k dispozici. Těšíme se na Vás!

Čert střechy

IČ: 16770358
Adresa:
Za Drahou 179
517 41
Kostelec nad Orlicí

Telefon:
777 214 560
E-mail:
certstrechy@seznam.cz
Web:
www.strechy-hradecko.cz